TG Servis

tg-istif

Temsa İş Makinaları'nın yaygın servis ağı, Crown ve Komatsu markalı ürününüzün her türlü bakım, onarım ve yedek parça ihtiyacı için her zaman yanınızdadır.

TG tarafından sağlanan özel, kişiye özgü ve esnek servis hizmetleri tümüyle ihtiyaçlarınıza odaklıdır; bu da size en iyi şekilde hizmet etmek demektir.

TG servis, günde 24 saat hizmet vermektedir. Aracınızla ilgili bir sorun yaşamanız durumunda tam donanımlı servis araçları ve son derece hızlı geri dönüş süreleri ile hizmet vermektedirler. Gece gündüz, günde 24 saat. 

Hizmetlerimiz sayesinde, daha fazla emniyet ve güven hissi de elde etmiş olursunuz.

TG kalite yönetimi, sadece en iyi teknisyenleri yetiştirmemizi ve elimizde tutmamızı değil, aynı zamanda ekibimizi genişletebilmemizi de sağlar. Servis teknisyenlerimizin hepsi tek tip TG standartlarına uygun olarak çalışır ve sürekli en iyi eğitimi alırlar. Eğitim atölyeleri her müşterinin teknisyeninin her zaman en yüksek kaliteyi sunduğundan emin olabilmesi için her yıl kapsamlı bir eğitmen eğitimi sistemi kullanılarak tekrarlanır.

Deneyim vazgeçilmezdir

 

Deneyimli servis mühendisleri, istifleme makinelerimizin her alt tertibatı için mantıklı onarım prosedürleri üzerinde çalışmaktadırlar. Motorlardan asansörlere ve elektronik bileşenlere kadar. Bu toplu deneyim, test ve emniyet yönetmeliklerini de içeren özel atölye kılavuzlarına kadar girmiştir.

 

TG BAKIM

İster şasi, ister tahrik ünitesi veya asansör olsun sorunsuz çalışma ve işyerinde emniyet için bir forkliftin her mekanik ve elektrikli bileşeni kusursuz çalışmalıdır. 

İstifleme aracını sürekli muayene ederek masraflı onarımlar önemli ölçüde azaltılabilir. Faydalar açıkça ortadadır: İstifleme aracınız her zaman çalışmaya hazırdır ve hatta onarımlar, üretim sürecinize uygun olarak önceden planlanabilir. 

En iyisi, TG ile bir Bakım Sözleşmesi imzalayın; TG size özellikle makul koşullar sunmakla kalmayacak aynı zamanda bakımın tüm bakım kontrolünü de üstlenecek.

Copyright © 2020 Tüm Hakları Saklıdır!

Bizi Sosyal Medyadan Takip Edebilirsiniz!